szukaj
OFERTA: dalej
nowosci
obrazek
Wzmacniacz TAGA HARMONY TIA-300
CENA: 
499.00 PLN/Szt.
obrazek
Wzmacniacz TAGA HARMONY HTA-25
CENA: 
599.00 PLN/Szt.
nowosci
obrazek
Mikro system Hi-Fi PIONEER X-HM51
CENA: 
1399.00
1099.00 PLN/Komplet
obrazek
obrazek
Głośnik DECOUS SQ-4
CENA: 
499.00
299.00 PLN/Szt.
obrazek
Głośnik DECOUS SA-4
CENA: 
1649.00
999.00 PLN/Szt.


Nowe produkty na jesień. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami z serii instalacyjnej od TAGA Harmony.

Zobacz więcej>>

Przedstawiamy zupełnie nową linię kabli TAGA Harmony. Rozwijamy i ciągle ulepszamy także pozostałe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

Zobacz więcej>>

TAGA Harmony stawia na ciągły rozwój. Po nagradzanych wcześniej konstrukcjach, nadchodzą kolejne wzmacniacze. Przekonaj się sam o ich doskonałym brzmieniu i mnogości zastosowań.

Zobacz więcej>>

1

Anthem MRX series Control App - aplikacja pozwalająca na zdalną kontrolę produktów Anthem przez urządzenia mobilne z Android lub iOS już dostępna. Aplikacja do pobrania za darmo, współpracuje ze wzmacniaczami MRX 710/510/310.

Pierwsza i od razu entuzjastyczna recenzja! TAGA Harmony Platinum ONE w rękach twórcy bloga stereoikolorowo. To trzeba przeczytać.

Zobacz więcej>>

Wzmacniacz hybrydowy TAGA Harmony kolejny raz otrzymał wysokie noty! Ocena Sehr Gut w klasie wyższej od niemieckiego Tablet PC.

Zobacz więcej>>

Druga generacja wspaniałego systemu audio Soundtrack2 od Paradigm Shift. Korzystaj z bogatych efektów Dolby Digital dzięki funkcji Paradigm Virtual Surround. System wspiera łączność Bluetooth z kodekiem aptX.

Zobacz więcej>>

1

Przedstawiamy efekt ciężkiej pracy naszych inżynierów i projektantów. Mała kolumna z potężnym dźwiękiem !

Zobacz więcej>>

Wspaniała recenzja zestawu stereo TAGA Harmony HTA-700B i F-60 SL. Aż dwie nagrody i zachwyty niemieckiej redakcji magazynu HiFi Test.

Zobacz więcej>>

Najnowszy wzmacniacz lampowy TAGA Harmony dostał nagrodę "Najlepszy zakup" od HFC. Zapraszamy do lektury pełnej recenzji.

Zobacz więcej>>

Flagowa kolumna głośnikowa serii – Coral F-120 jest wspaniałą 3.5 drożną konstrukcją z jednym z przetworników niskotonowych zlokalizowanym na dole tylnej ściany obudowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zmian.

Zobacz więcej>>

1
telefon
recenzje