szukaj
OFERTA: dalej


Mały rozmiar - wielki DŹWIĘK! Mniejszy brat naszego nagradzanego systemu inTONE 2.1.
Odtwarzaj muzykę bezpośrednio z smartfona, komputera, przenośnego odtwarzacza, konsoli do gier, stacji dokującej lub innego źródła.

Zobacz więcej>>

Głośniki serii TAGA Harmony TCW zapewniają doskonałą jakość dźwięku w zaskakująco korzystnej cenie. Głośniki zostały zaprojektowane do użytku zarówno w systemach muzycznych jak i kina domowego w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych.

Zobacz więcej>>

Kable serii montażowej TCL zostały zaprojektowane do użytku w wymagających instalacjach systemów hi-fi i kina domowego. Wielożyłowy przewód z najwyższej czystości 99.99% beztlenowej miedzi, zapewnia transparentny i naturalny dźwięk wysokich oraz średnich tonów jak również dynamiczny, głęboki i świetnie zdefiniowany bas.

Zobacz więcej>>

1

Druga wersja nagradzanego przetwornika C/A od TAGA Harmony! Małych rozmiarów urządzenie konwertuje cyfrowy sygnał audio z dowolnego źródła na wysokiej jakości sygnał analogowy audio z czystym, bogatym i potężnym brzmieniem.

Zobacz więcej>>

Nowy rok - nowe możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z odświeżonymi wersjami wzmacniaczy lampowych od TAGA Harmony. HTA-700B(15) i HTA-700B SE wykorzystujące nagradzaną poprzednio konstrukcję, wyposażono dodatkowo w nowy przetwornik C/A, pozłacane wtyki RCA, oraz nowe lampy (model SE).

Zobacz więcej>>

Idealni towarzysze! Amplitunery Pioneer, oraz kolumny TAGA Harmony działając wspólnie oferują wspaniałą reprodukcję dźwięku, zapewniając słuchaczom niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem.

Zobacz więcej>>

1

Zrób sobie prezent na nowy rok!

Zobacz więcej>>

Przez ponad 30 lat Paradigm ustanawiał standardy innowacji produkcji kolumn głośnikowych. Nowa seria Prestige bazuje na tej wieloletniej tradycji wykorzystując jednocześnie najnowszą technologię "opakowaną" w niesamowicie piękne, ręcznie wykonane obudowy.

Zobacz więcej>>

Seria Motion inspirowana elektrostatycznymi kolumnami Martin Logan, wzbogaciła się o trzy nowe modele. Zapraszamy do zapoznania się z ulepszonymi konstrukcjami Motion XT.

Zobacz więcej>>

Idealny panel dźwiękowy dla ekranów 50" i większych. 7 najwyższej jakości przetworników dostarczających niesamowite przeżycia dźwięku surround. Konstrukcja wzmacniacza oparta o DSP. To wszystko oferuje najnowszy produkt Paradigm Shift - Soundscape.

Zobacz więcej>>

1
telefon
recenzje
AnthemDecousDenonKODAONKYOLAXMartin LoganParadigmParadigm Shift
Paradigm SignaturePioneerROKSAN OXYGENEROKSANTagaTriangleUltralinkXindakXLO