szukaj
OFERTA: dalej
nowosci
nowosci
obrazek
Mikro system Hi-Fi PIONEER X-HM51
CENA: 
1399.00
1699.00 PLN/Komplet
obrazek
obrazek
GŁOŚNIK DECOUS SQ-4
CENA: 
499.00
299.00 PLN/Szt.
obrazek
GŁOŚNIK DECOUS SA-4
CENA: 
1649.00
999.00 PLN/Szt.


Przedstawiamy efekt ciężkiej pracy naszych inżynierów i projektantów. Mała kolumna z potężnym dźwiękiem !

Zobacz więcej>>

Wspaniała recenzja zestawu stereo TAGA Harmony HTA-700B i F-60 SL. Aż dwie nagrody i zachwyty niemieckiej redakcji magazynu HiFi Test.

Zobacz więcej>>

Najnowszy wzmacniacz lampowy TAGA Harmony dostał nagrodę "Najlepszy zakup" od HFC. Zapraszamy do lektury pełnej recenzji.

Zobacz więcej>>

Flagowa kolumna głośnikowa serii – Coral F-120 jest wspaniałą 3.5 drożną konstrukcją z jednym z przetworników niskotonowych zlokalizowanym na dole tylnej ściany obudowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zmian.

Zobacz więcej>>

1

Wspaniała oferta na lato! Zestaw wzmacniacz plus odtwarzacz CD firmy Roksan z serii Kandy w nowych, atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

Zobacz więcej>>

Nowy model głośników instalacyjnych z obniżoną grubością ramki, oraz zewnętrzny głośnik odporny na wilgoć i działanie promieniowania UV. To nowości od Taga uzupełniające dobrze znane już serie głośników instalacyjnych i zewnętrznych.

Zobacz więcej>>

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi, ulepszonymi wersjami doskonale znanych subwooferów TAGA Harmony serii TSW.

Zobacz więcej>>

Zestaw inTONE zdobył nagrodę SEHR GUT w klasie WYŻSZEJ w teście niemieckiego av-magazine.de.

Zobacz więcej>>

1

Najnowsza generacja serii instalacyjnej Paradigm CS v.3 wprowadza wiele zmian, przy zachowaniu starej ceny! Cieńsze ramki, zmienione uchwyty i wiele innych. Ten sam świetny dźwięk. Szybsza, łatwiejsza instalacja!

Zobacz więcej>>

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem Taga na 2014 r.

Zobacz więcej>>

Teraz Twój komputer, smartfon czy też inne dowolne źródło cyfrowe lub analogowe może przekształcić się w najwyższej jakości system audio. TAGA Harmony przedstawia hybrydowy zintegrowany wzmacniacz z wbudowanym przetwornikiem C/A, oraz bezprzewodowym streamingiem audio przez Bluetooth® 

Zobacz więcej>>

Seria Platinum SLIM oparta na uznanej i wielokrotnie nagradzanej serii Platinum, wzbogaciła się o kolejny model. Mniejszych rozmiarów kolumnę podłogową F-60 SL.

Zobacz więcej>>

1
telefon
recenzje