szukaj
OFERTA: dalej


">

Hybrydowy wzmacniacz klasy High-End ze streamingiem Bluetooth® audio, oraz wbudowanym przetwornikiem DAC. Świeża, Wciągająca i Żywa Muzyka!

Zobacz więcej>>

Zapraszamy do pobrania naszych dwóch najnowszych katalogów TAGA Harmony na 2015 r.

Zobacz więcej>>

Wielkie obniżki! Tylko teraz mnóstwo produktów Xindak w obniżonych cenach.
Serdecznie zapraszamy.

Zobacz więcej>>

Seria instalacyjna jest naszym sposobem na zapewnienie najwyższej jakości dźwięku w systemach montażowych ściennych, sufitowych, oraz zewnętrznych aplikacjach. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami!

Zobacz więcej>>

1

Wiosna w pełnej krasie również u nas! Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty serii Paradigm Studio.

Zobacz więcej>>

Tylko do 15 maja TAGA Harmony BLUE F-80 w niesamowicie niskiej cenie!

Zobacz więcej>>

Mały rozmiar - wielki DŹWIĘK! Mniejszy brat naszego nagradzanego systemu inTONE 2.1.
Odtwarzaj muzykę bezpośrednio z smartfona, komputera, przenośnego odtwarzacza, konsoli do gier, stacji dokującej lub innego źródła.

Zobacz więcej>>

Kable serii montażowej TCL zostały zaprojektowane do użytku w wymagających instalacjach systemów hi-fi i kina domowego. Wielożyłowy przewód z najwyższej czystości 99.99% beztlenowej miedzi, zapewnia transparentny i naturalny dźwięk wysokich oraz średnich tonów jak również dynamiczny, głęboki i świetnie zdefiniowany bas.

Zobacz więcej>>

1

Przez ponad 30 lat Paradigm ustanawiał standardy innowacji produkcji kolumn głośnikowych. Nowa seria Prestige bazuje na tej wieloletniej tradycji wykorzystując jednocześnie najnowszą technologię "opakowaną" w niesamowicie piękne, ręcznie wykonane obudowy.

Zobacz więcej>>

Druga wersja nagradzanego przetwornika C/A od TAGA Harmony! Małych rozmiarów urządzenie konwertuje cyfrowy sygnał audio z dowolnego źródła na wysokiej jakości sygnał analogowy audio z czystym, bogatym i potężnym brzmieniem.

Zobacz więcej>>

Głośniki serii TAGA Harmony TCW zapewniają doskonałą jakość dźwięku w zaskakująco korzystnej cenie. Głośniki zostały zaprojektowane do użytku zarówno w systemach muzycznych jak i kina domowego w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych.

Zobacz więcej>>

1
telefon
recenzje
AnthemDecousDenonKODAONKYOLAXMartin LoganParadigmParadigm Shift
Paradigm SignaturePioneerROKSAN OXYGENEROKSANTagaTriangleUltralinkXindakXLO