szukaj
OFERTA: dalej
nowosci
nowosci
obrazek
Telewizor LCD SHARP LC60LE857E
CENA: 
9499.00
7699.00 PLN/Szt.
obrazek
Telewizor LCD SHARP LC90LE757E
CENA: 
54999.00
39999.00 PLN/Szt.
obrazek
obrazek
GŁOŚNIK DECOUS SQ-4
CENA: 
499.00
299.00 PLN/Szt.
obrazek
AMPLITUNER AV ANTHEM MRX-700
CENA: 
7999.00
4999.00 PLN/Szt.
obrazek
AMPLITUNER AV ANTHEM MRX-300
CENA: 
4299.00
2999.00 PLN/Szt.


Informujemy również, że w sobotę 19.04 salon będzie nieczynny.

Teraz Twój komputer, smartfon czy też inne dowolne źródło cyfrowe lub analogowe może przekształcić się w najwyższej jakości system audio. TAGA Harmony przedstawia hybrydowy zintegrowany wzmacniacz z wbudowanym przetwornikiem C/A, oraz bezprzewodowym streamingiem audio przez Bluetooth® aptX®

Zobacz więcej>>

Seria Platinum SLIM oparta na uznanej i wielokrotnie nagradzanej serii Platinum, wzbogaciła się o kolejny model. Mniejszych rozmiarów kolumnę podłogową F-60 SL.

Zobacz więcej>>

Frontowe kolumny ze specjalnej edycji naszego hitu sprzedaży TAV-606F Special Edition - już do kupienia. Sprawdźcie niezwykle atrakcyjne ceny tego modelu!

Zobacz więcej>>

1

Najwyższa wydajność subwoofera. System korekcji pomieszczenia PBK, 1700W mocy dynamicznej. To wszystko znajdziesz w 10 lub 12 calowym subwooferze serii BalancedForce od Martin Logan.

Zobacz więcej>>

Niemiecki magazyn HIFI TEST przyznał 5 gwiazdek w klasie WYŻSZEJ DLA NASZEGO ZESTAWU! Zapraszamy do zapoznania się z pełną recenzją.

Zobacz więcej>>

Specjalna okazja - specjalny produkt. Kolumna podstawkowa Inspiration stworzona na 30 rocznicę działalności Paradigm, prezentuje wszelkie techniczne zdobycze i doświadczenia producenta. Poznaj bogactwo dźwięku Paradigm zaklęte w jedynej w swoim rodzaju serii kolumn głośnikowych.

Zobacz więcej>>

Pierwszy przetwornik C/A od TAGA Harmony! Małych rozmiarów urządzenie konwertuje cyfrowy sygnał audio z dowolnego źródła na wysokiej jakości sygnał analogowy audio z czystym, bogatym i potężnym brzmieniem.

Zobacz więcej>>

1

Stylowy i kompaktowy jednak wciąż potężny system audio dopasowany do każdego pomieszczenia, dostarczający mnóstwo radości! Tak można jednym zdaniem opisać najnowszy zestaw kina domowego od TAGA Harmony.

Zobacz więcej>>

LCR-60SL jest wszechstronną kolumną głośnikową stanowiącą idealne rozwiązanie zarówno w wysokiej klasy systemach STEREO, jak i w systemach kina domowego (wielokanałowych) gdyż może odsługiwać dowolny kanał. Model dostępny w sześciu przyciągających wzrok wykończeniach! Stwórz na ich bazie dowolny zestaw audio i ciesz się najwyższą jakością.

Zobacz więcej>>

Nowy subwoofer od TAGA Harmony. Niespotykana w tej klasie cenowej jakość wykonania, dynamika, głębia i precyzyjność basu. Z pewnością będzie idealnym uzupełnieniem każdego systemu audio.

Zobacz więcej>>

3 miesięczna promocja Pioneer i Spotify. Miesięczny darmowy abonament przy zakupie jednego z wybranych amplitunerów!

Zobacz więcej>>

1
telefon
recenzje