szukaj
OFERTA: dalej


Zmiana godzin pracy salonu: Sobota 20.12 czynne do 17.00, Wigilia 24.12 salon nieczynny, Sylwester 31.12 czynne do 15.00.

 

Znany niemiecki magazyn Heimkino nagrodził zestaw TAGA Harmony TAV-606 SE tytułem "Preistipp" dając ocenę DOSKONAŁY w klasie entry. Również w kategorii Cena / Jakość zestaw otrzymał ocenę DOSKONAŁY.

Zobacz więcej>>

iMPACT Odmieni Twój styl życia na zawsze! Wysokiej jakości głośniki biurkowe z wbudowanym wzmacniaczem, oraz możliwością bezprzewodowego przesyłania dźwięku za pośrednictwem Bluetooth® z kodowaniem aptX® są naszą odpowiedzią na oczekiwania współczesnych fanów audio.

Zobacz więcej>>

Wielokrotnie nagradzane kolumny serii Special Edition od TAGA Harmony doczekały się nowej odsłony. Platinum F-100 SE v.2 przekonaj się sam jak wiele zrobiliśmy, aby zapewnić jeszcze lepszy dźwięk.

Zobacz więcej>>

1

System 5.1 oparty o kolumny TAGA Harmony serii Coral (F-120, C-40, S-40), oraz aktywny subwoofer Coral SW-10 otrzymał wyróżnienie "Best Recommended" i ocenę 5 gwiazdek!

Zobacz więcej>>

Zapraszamy do pobrania najnowszego katalogu TAGA Harmony. Wszystkie produkty do znalezienia na naszej stronie!

Zobacz więcej>>

Nowe produkty na jesień. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami z serii instalacyjnej od TAGA Harmony.

Zobacz więcej>>

1

Przedstawiamy zupełnie nową linię kabli TAGA Harmony. Rozwijamy i ciągle ulepszamy także pozostałe produkty. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą.

Zobacz więcej>>

TAGA Harmony stawia na ciągły rozwój. Po nagradzanych wcześniej konstrukcjach, nadchodzą kolejne wzmacniacze. Przekonaj się sam o ich doskonałym brzmieniu i mnogości zastosowań.

Zobacz więcej>>

Anthem MRX series Control App - aplikacja pozwalająca na zdalną kontrolę produktów Anthem przez urządzenia mobilne z Android lub iOS już dostępna. Aplikacja do pobrania za darmo, współpracuje ze wzmacniaczami MRX 710/510/310.

Pierwsza i od razu entuzjastyczna recenzja! TAGA Harmony Platinum ONE w rękach twórcy bloga stereoikolorowo. To trzeba przeczytać.

Zobacz więcej>>

1
telefon
recenzje
AnthemDecousDenonKODAONKYOLAXMartin LoganParadigmParadigm Shift
Paradigm SignaturePioneerROKSAN OXYGENEROKSANTagaToshibaUltralinkXindakXLO