szukaj
OFERTA: dalej
nowosci
nowosci
obrazek
mikrosystem HI-FI PIONEER X-HM81
CENA: 
1799.00 PLN/Szt.
obrazek
Mikro system Hi-Fi PIONEER X-HM51
CENA: 
1399.00
1099.00 PLN/Komplet
obrazek
obrazek
Głośnik DECOUS SQ-4
CENA: 
499.00
299.00 PLN/Szt.
obrazek
Głośnik DECOUS SA-4
CENA: 
1649.00
999.00 PLN/Szt.


Nikogo nie powinno tu zabraknąć! Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas tegorocznych targów. Do zobaczenia :)

Zobacz więcej>>

Tylko teraz kupując kolumny TAGA Harmony F-60 SE lub F-100 SE otrzymasz za złotówkę odpowiednio S-40 SE lub B-40 SE. Wejdź w jesień z dobrym dźwiękiem!

Zobacz więcej>>

Anthem MRX series Control App - aplikacja pozwalająca na zdalną kontrolę produktów Anthem przez urządzenia mobilne z Android lub iOS już dostępna. Aplikacja do pobrania za darmo, współpracuje ze wzmacniaczami MRX 710/510/310.

Pierwsza i od razu entuzjastyczna recenzja! TAGA Harmony Platinum ONE w rękach twórcy bloga stereoikolorowo. To trzeba przeczytać.

Zobacz więcej>>

1

Wzmacniacz hybrydowy TAGA Harmony kolejny raz otrzymał wysokie noty! Ocena Sehr Gut w klasie wyższej od niemieckiego Tablet PC.

Zobacz więcej>>

Druga generacja wspaniałego systemu audio Soundtrack2 od Paradigm Shift. Korzystaj z bogatych efektów Dolby Digital dzięki funkcji Paradigm Virtual Surround. System wspiera łączność Bluetooth z kodekiem aptX.

Zobacz więcej>>

Przedstawiamy efekt ciężkiej pracy naszych inżynierów i projektantów. Mała kolumna z potężnym dźwiękiem !

Zobacz więcej>>

Wspaniała recenzja zestawu stereo TAGA Harmony HTA-700B i F-60 SL. Aż dwie nagrody i zachwyty niemieckiej redakcji magazynu HiFi Test.

Zobacz więcej>>

1

Najnowszy wzmacniacz lampowy TAGA Harmony dostał nagrodę "Najlepszy zakup" od HFC. Zapraszamy do lektury pełnej recenzji.

Zobacz więcej>>

Flagowa kolumna głośnikowa serii – Coral F-120 jest wspaniałą 3.5 drożną konstrukcją z jednym z przetworników niskotonowych zlokalizowanym na dole tylnej ściany obudowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą zmian.

Zobacz więcej>>

Wspaniała oferta na lato! Zestaw wzmacniacz plus odtwarzacz CD firmy Roksan z serii Kandy w nowych, atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z promocją.

Zobacz więcej>>

Nowy model głośników instalacyjnych z obniżoną grubością ramki, oraz zewnętrzny głośnik odporny na wilgoć i działanie promieniowania UV. To nowości od Taga uzupełniające dobrze znane już serie głośników instalacyjnych i zewnętrznych.

Zobacz więcej>>

1
telefon
recenzje